Комплекти гідравліки та інше обладнання від Star-hydraulic

Star-hydraulic – організація, що постачає якісне гідравлічне обладнання в тому числі комплекти гідравліки гарної якості та доступними цінами по всій території України. Для покупки доступні системи для тягачів: Mercedes, MAN, DAF, Isuzu, Scania,  KAMAZ та інші. Комплекти гідравліки купити можна і для іншої спеціальної техніки в тому числі самоскидів.

Всі товари, що представлені на сайті, мають відповідні сертифікати та документи. Тому якість на високому рівні, в цьому можете не сумніватись. Можна купити як вітчизняного виробництва так і зарубіжні комплектуючі. Ваша техніка прослужить впевнено і довго.

Якісні комплекти гідравліки від «Star-hydraulic»

Комплект гідравліки – це спеціалізоване обладнання, що встановлюють на техніку різних видів, щоб розширити її функціональні спроможності. Ця конфігурація дозволяє буксирувати причепи, напівпричепи, а також несамохідну техніку, яка використовується у комунальному господарстві, сільському господарстві, будівництві, дорожньому ремонті та інших галузях.

Система гідравліки дозволяє:

  • Розвантажувати та завантажувати кузов, піднімаючи або опускаючи його;
  • Додатково монтувати крани маніпулятори та інше обладнання подібного призначення;
  • Ефективніше працювати сміттєвозам, ущільнюючи сміття.

Чому нова гідравліка це добре

Хочете економити і думаєте чи варто купувати вживану гідравліку. З такою економічною ситуацією в країні не дивно. Тим більше, що вартість такої системи буде низькою. Але такий вибір може бути не вірний. Адже деталі які використовувались до цього можуть мати ряд недоліків:

  • Великий термін використання;
  • Різні недоліки які приховують;
  • Ресурс роботи що залишився буде кратно менший ніж в новій деталі;
  • Можуть зламатись відразу в самій неочікуваній ситуації.

Для уникнення негараздів, слід купувати нові комплектуючі і встановлювати їх тільки на перевірених СТО. Оригінальний товар служить добре, а головне довше.

Для економії при покупці гідравлічних систем та комплектуючих, слід звертатись до офіційних представників, або шукати акційні пропозиції в спеціалізованих магазинах. Не втративши у якості виробу, співпрацюючи з крупними компаніями, ви можете значно зекономити. В крайньому випадку, використовуйте перевірені аналоги зі США, Туреччини.

Нашому інтернет магазині STAR-HYDRAULIC можна купити якісні товари вітчизняного виробництва, також доступні імпортні бренди.