Системи обігріву та антиобледеніння

Системи обігріву та антизледеніння – це «нове слово» в підвищення комфорту, затишку і безпеки житлового будинку або офісної будівлі. Вони допомагають підтримувати постійну температуру, видаляти крижані освіти з даху або покрівлі, позбавлятися від зледенінь в жолобах і трубопроводах, тобто максимально полегшити догляд і обслуговування за приватним будинком або офісним будинком Вашої фірми.

При виготовленні систем кабельного опалення використовується сучасні технології і практичні матеріали, тому ці системи довговічні, економічні і абсолютно безпечні. З розвитком технологій виробництва на ринку опалювальних систем з’являються нові продукти. Зараз доступно понад 100 різних моделей гріючих кабелів, термостатів, теплих підлог, гріючих матів і т. д. Часто у всьому їх різноманітті не можуть розібратися і досвідчені фахівці, що вже говорити про пересічних покупців.

У цій статті ми «розставимо все по поличках» і розповімо про найбільш популярних марках на ринку кабельного опалення компанії TycoThermal Controls.

Система FroStop – система кабельного опалення труб. У FroStop використовуються саморегульовані кабелі FroStop-Green, FroStop-Black і ETL-10, які встановлюються зовні труби, а також термостати AT-TS-13 і AT-TS-14. Система FroStop захищає труби і элемнты покрівлі від пошкоджень, які можуть виникнути із-за крижаних утворень в зимовий час. Зазначимо, що у разі використання теплоізоляції з бітумом необхідно застосовувати кабелі типу BTV2-CT.

HWAT Plus – система для підтримки постійної температури гарячої води в трубопроводах. Система HWAT забезпечує миттєву подачу гарячої води, споживає мало енергії і не потребує зворотної лінії подачі води.

IceStop або RAYCHEM-ISOPAD3 дозволяють захистити водостічні труби і жолоби в зимовий час від зледенінь, які можуть пошкодити або порушити роботу водостоків. В системі IceStop застосовуються саморегульовані кабелі GM2X і GM2X-C. Для управління системою використовується модуль EMDR-10 з датчиками температури і вологи. В комплекті IceStop також поставляються кінцеві закладення E-06 та вузли з’єднання холодних вводів CCE-03-CT, CCE-04-CT, C25-21 або CE20-01.

ViaGard – ідеальний вибір для захисту від снігу і льоду асфальтованих або бетонних пандусів, сходів і пішохідних доріжок. ViaGard працює на основі саморегулівних гріючих кабелів EM2-XR або кабелів з миниральной ізоляцією EM-MC-PACK.

Система WGRD – представник систем захисту трубопроводів, труб, продуктопроводів від замерзання. Її основні переваги – надійна захисту водостоків і невимогливість до технічного обслуговування. Нагрівальні кабелі системи — FS-A-2X, FS-B-2X і FS-C-2X. Вони розрізняються по потужності й умов використання, також застосовуються гріють стрічки ETL-10 і Frostop Black.

Крім систем опалення водостоків і асфальтових пандусів, на російському ринку представлені системи теплих підлог. Найбільш популярними вважаються такі системи компанії Raychem, як T2Red, T2QuickNet, T2BLUE і T2Red+Reflecta. Вони дуже практичні у використанні, оскільки споживають мало енергії, що монтуються на «чорні» підлоги будь-якого виду і підходять для приміщень довільній обробки.

В опалювальних системах фірми Raychem використовуються як саморегульовані кабелі (BTV, XTV, KTV, QTV і VPL), так і кабелі з постійною потужністю (Isopad) і кабелі послідовного типу (Isopad групи XPI і XPI-NH, Pyrotenax). Застосування того чи іншого виду кабелю залежить від умов їх експлуатації, необхідної потужності і типу опалювальної системи. Перед покупкою кабелю ми радимо проконсультуватися у менеджера.

Промислові опалювальні системи Raychem, Isopad, Pyrotenax, Digitrace і Tracer є системами електрообігріву, тому до складу кожної з них входить підведення живлення. В більшості випадків використовується підведення поверх ізоляції: JBS-100-E, JBM-100-E і JBU-100-E. Однак існують ще й підводи харчування під ізоляцією, наприклад, C-150-E.

Купівля або проектування готової опалювальної системи – важливий крок у облаштуванні Вашого об’єкта. Тому перед тим, як зробити вибір, варто звернутися за консультацією до професіонала. Він детально розповість Вам про переваги і недоліки кожного виду систем і допоможе вибрати оптимальне рішення для Вашого будинку.